Volkswagen Taigo
1.0 TSI Life | Navi | Cruise | Carplay | Automaat
Direct kopen, basisprijs: € 24.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.995,-
LEASEPRIJS: € 411,96 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.999,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Taigo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI Life | Navi | Cruise | Carplay | Automaat |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 2 april 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 31.650 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 411,96 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JVL-66-T |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 557 kg |
| Gewicht: | 1.163 kg |
| Wielbasis: | 255 cm |
| Breedte: | 176 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.720 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 630 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- achterspoiler
- Ascot Grey
- Buitenspiegels elektrisch instel-, verwarm- en inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dakrails
- dimlichten automatisch
- geluidsisolerend glas
- Koplampverlichting LED
- LED achterlichten
- Mistlampen voor inclusief bochtenverlichting
- regensensor
- warmtewerende voorruit
- Zijruiten achter en achterruit getint (65% lichtabsorberend)
- Infotainment
- 'App-Connect' smartphone integratie
- Navigatie 'Discover Media' (20,3 cm), 6 luidsprekers
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- Multimedia 'Ready to Discover' (20,3 cm), 6 luidsprekers
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic)
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- chroom delen interieur
- comfort sportstoel(en)
- hemelbekleding donker
- lendesteunen (verstelbaar)
- multifunctioneel lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- stoffen bekleding
- Veiligheid
- aanhanger assistent
- actieve noodgeval assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- centrale airbag voor
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- file assistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeersensoren voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Comfort Pakket
- Multimedia Pakket
- RDW-leges
- start/stop systeem